CUS600M-36
DigiKey raktári szám
285-CUS600M-36-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS600M-36
Leírás
AC/DC CONVERTER 36V 400W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 36V 85 ~ 265VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
CUS600M-36 modellek
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
96%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
Távoli BE/KI, távoli érzékelés, készenléti kimenet, univerzális bemenet
Méretek
5,00" H. x 3,00" Sz. x 1,34" M. (127,0mm x 76,2mm x 34,0mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Feszültség - 1. kimenet
36V
Szabvány azonosító
60601-1; 60950-1; 62368-1
Áram - 1. kimenet
11.1 A