CUS600M-32
DigiKey raktári szám
285-CUS600M-32-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS600M-32
Leírás
AC/DC CONVERTER 32V 400W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 32V 85 ~ 265VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
CUS600M-32 modellek
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
96%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
Távoli BE/KI, távoli érzékelés, készenléti kimenet, univerzális bemenet
Méretek
5,00" H. x 3,00" Sz. x 1,34" M. (127,0mm x 76,2mm x 34,0mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Feszültség - 1. kimenet
32V
Szabvány azonosító
60601-1; 60950-1; 62368-1
Áram - 1. kimenet
12.5 A