CUS600M-12 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Raktáron: 9
Adatlap
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 85 ~ 265VAC Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CUS600M-12
DigiKey raktári szám
285-CUS600M-12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS600M-12
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 401W
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
CUS600M-12 modellek
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
96%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
Távoli BE/KI, távoli érzékelés, készenléti kimenet, univerzális bemenet
Méretek
5,00" H. x 3,00" Sz. x 1,34" M. (127,0mm x 76,2mm x 34,0mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Tanúsítvány
CE
Feszültség - 1. kimenet
12V
Szabvány azonosító
60601-1; 60950-1; 62368-1
Áram - 1. kimenet
33.4 A