CUS500M1-32
DigiKey raktári szám
285-CUS500M1-32-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS500M1-32
Leírás
AC/DC CONVERTER 32V 301W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 32V 85 ~ 265VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
CUS500M1-32 modellek
Szigetelési feszültség
4 kV
Hatásfok
96%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Méretek
5,00" H. x 3,00" Sz. x 1,46" M. (127,0mm x 76,2mm x 37,1mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Feszültség - 1. kimenet
32V
Áram - 1. kimenet
9.4 A