CUS500M1-24
DigiKey raktári szám
285-CUS500M1-24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS500M1-24
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 300W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 85 ~ 265VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
CUS500M1-24 modellek
Szigetelési feszültség
4 kV
Hatásfok
96%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Méretek
5,00" H. x 3,00" Sz. x 1,46" M. (127,0mm x 76,2mm x 37,1mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Feszültség - 1. kimenet
24V
Áram - 1. kimenet
12.5 A