CUS400M-19
DigiKey raktári szám
285-CUS400M-19-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS400M-19
Leírás
AC/DC CONVERTER 19V 250W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 19V 85 ~ 264VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
CUS400M-19 modellek
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Méretek
5,57" H. x 3,36" Sz. x 1,61" M. (141,6mm x 85,3mm x 40,8mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Feszültség - 1. kimenet
19V
Áram - 1. kimenet
13.16 A