CUS400M-12
DigiKey raktári szám
285-CUS400M-12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS400M-12
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 250W
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 85 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CUS400M-12 modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Csomagolás
Doboz
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli érzékelés, készenléti kimenet, univerzális bemenet
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Típus
nyitott
Méretek
5,04" H. x 3,05" Sz. x 1,56" M. (128,0mm x 77,5mm x 39,5mm)
Kimenetek száma
1
Tanúsítvány
CE
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Szabvány azonosító
60601-1; 60950-1; 62368-1
Feszültség - 1. kimenet
12V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
20.83 A