CUS350MP-1000-48
DigiKey raktári szám
285-CUS350MP-1000-48-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS350MP-1000-48
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 350W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 85 ~ 265VAC, 120 ~ 370VDC Bemenet
EDA / CAD modellek
CUS350MP-1000-48 modellek
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, távoli BE/KI, készenléti kimenet, univerzális bemenet
Méretek
7,20" H. x 3,46" Sz. x 1,73" M. (183,0mm x 88,0mm x 44,0mm)
Tanúsítvány
CE
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC, 120 ~ 370VDC
Szabvány azonosító
60601-1; 62368-1
Feszültség - 1. kimenet
48V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
7.3 A