CUS350MP-1000-36
DigiKey raktári szám
285-CUS350MP-1000-36-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS350MP-1000-36
Leírás
AC/DC CONVERTER 36V 349W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 36V 85 ~ 265VAC, 120 ~ 370VDC Bemenet
EDA / CAD modellek
CUS350MP-1000-36 modellek
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
94%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
Állítható kimenet, alaplemez, távoli BE/KI, távoli érzékelés, készenléti kimenet
Méretek
7,20" H. x 3,46" Sz. x 1,73" M. (183,0mm x 88,0mm x 44,0mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC, 120 ~ 370VDC
Tanúsítvány
CE
Feszültség - 1. kimenet
36V
Szabvány azonosító
60601-1; 62368-1
Áram - 1. kimenet
9.7 A