CUS350M-48/F
DigiKey raktári szám
285-CUS350M-48/F-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS350M-48/F
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 350W
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 85 ~ 265VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
CUS350M-48/F modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Szigetelési feszültség
4 kV
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
94%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Méretek
7,48" H. x 3,43" Sz. x 1,57" M. (190,0mm x 87,0mm x 40,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
48V
Tanúsítvány
CE, TUV
Áram - 1. kimenet
7.3 A