CUS30M-15
DigiKey raktári szám
285-CUS30M-15-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS30M-15
Leírás
AC/DC CONVERTER 15V 30W
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 15V 85 ~ 265VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CUS30M-15 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Sorozat
Szigetelési feszültség
4 kV
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
88%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
nyitott
Tulajdonságok
PFC
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Méretek
3,00" H. x 2,00" Sz. x 0,95" M. (76,2mm x 50,8mm x 24,1mm)
Feszültség - 1. kimenet
15V
Tanúsítvány
CE
Áram - 1. kimenet
2 A