CUS250M-48
DigiKey raktári szám
285-CUS250M-48-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS250M-48
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 250W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 80 ~ 264VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
CUS250M-48 modellek
Kategória
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi), laboratórium, orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
94%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
Állítható kimenet, alaplemez, PFC, távoli BE/KI, távoli érzékelés, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,56" M. (101,6mm x 50,8mm x 39,5mm)
Bemeneti feszültség
80 ~ 264VAC
Feszültség - 1. kimenet
48V
Szabvány azonosító
60601-1;60335-1;61010-1;60950-1;62368-1
Áram - 1. kimenet
5.2 A