CUS250M-24
DigiKey raktári szám
285-CUS250M-24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS250M-24
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 250W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 85 ~ 264VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
CUS250M-24 modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), laboratórium, orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
94%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, készenléti kimenet, univerzális bemenet
Típus
zárt
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,56" M. (101,6mm x 50,8mm x 39,5mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Feszültség - 1. kimenet
24V
Szabvány azonosító
61010-1; 60601-1; 60950-1; 62368-1
Áram - 1. kimenet
10.41 A