CUS250LD-3 | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | 285-CUS250LD-3-ND |
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | CUS250LD-3 |
Leírás | AC/DC CONVERTER 3.3V 250W |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Nyitott, védőbevonattal elátott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 3,3V 85 ~ 265VAC Bemenet |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | CUS250LD-3 modellek |
Kategória | Teljesítmény (Watt) |
Gyrt. | Felhasználás ITE (kereskedelmi) |
Sorozat | Szigetelési feszültség 3 kV |
Csomagolás Ömlesztve | Hatásfok 90% |
Kimenetek száma 1 | Rögzítés módja lemezre szerelhető |
Bemeneti feszültség 85 ~ 265VAC | Méretek 7,80" H. x 4,00" Sz. x 1,18" M. (198,0mm x 102,0mm x 30,0mm) |
Feszültség - 1. kimenet 3,3V | Tanúsítvány CE |
Áram - 1. kimenet 50 A | Alap típusszám |