CUS250LD-3
DigiKey raktári szám
285-CUS250LD-3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS250LD-3
Leírás
AC/DC CONVERTER 3.3V 250W
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nyitott, védőbevonattal elátott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 3,3V 85 ~ 265VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CUS250LD-3 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
90%
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
Nyitott, védőbevonattal elátott
Tulajdonságok
állítható kimenet, egyenáramú bemenet engedélyezett, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Méretek
7,80" H. x 4,00" Sz. x 1,18" M. (198,0mm x 102,0mm x 30,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
3,3V
Tanúsítvány
CE
Áram - 1. kimenet
50 A