CUS200M-36
DigiKey raktári szám
285-CUS200M-36-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS200M-36
Leírás
AC/DC CONVERTER 36V 200W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 36V 85 ~ 265VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
CUS200M-36 modellek
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
94%
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
nyitott
Méretek
5,00" H. x 3,00" Sz. x 1,22" M. (127,0mm x 76,2mm x 30,9mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Feszültség - 1. kimenet
36V
Áram - 1. kimenet
5.5 A