CUS200M-18
DigiKey raktári szám
285-CUS200M-18-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS200M-18
Leírás
AC/DC CONVERTER 18V 200W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 18V 85 ~ 265VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
CUS200M-18 modellek
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
94%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
nyitott
Méretek
5,00" H. x 3,00" Sz. x 1,22" M. (127,0mm x 76,2mm x 31,0mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Feszültség - 1. kimenet
18V
Áram - 1. kimenet
11.2 A