CUS200M-18/A
DigiKey raktári szám
285-CUS200M-18/A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS200M-18/A
Leírás
AC/DC CONVERTER 18V 200W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 18V 85 ~ 265VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
CUS200M-18/A modellek
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
94%
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
zárt
Méretek
5,50" H. x 3,54" Sz. x 1,69" M. (139,7mm x 90,0mm x 43,0mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Feszültség - 1. kimenet
18V
Áram - 1. kimenet
11.2 A