CUS200M-12/A
DigiKey raktári szám
285-CUS200M-12/A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS200M-12/A
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 200W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 85 ~ 265VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
CUS200M-12/A modellek
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
93%
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
zárt
Méretek
5,50" H. x 3,54" Sz. x 1,69" M. (139,7mm x 90,0mm x 43,0mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Feszültség - 1. kimenet
12V
Áram - 1. kimenet
16.7 A