CUS150M48
CUS150M48
TDK-Lambda CUS150M Medical Power Supplies | Digi-Key Daily
CUS150M-48
DigiKey raktári szám
285-CUS150M-48-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS150M-48
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 120W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 85 ~ 264VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
CUS150M-48 modellek
Kategória
Áram - 1. kimenet
3.12 A
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
94%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,24" M. (101,6mm x 50,8mm x 31,5mm)
Feszültség - 1. kimenet
48V