CUS150M-24
DigiKey raktári szám
285-CUS150M-24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS150M-24
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 120W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 85 ~ 264VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
CUS150M-24 modellek
Kategória
Áram - 1. kimenet
5 A
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
94%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,24" M. (101,6mm x 50,8mm x 31,5mm)
Feszültség - 1. kimenet
24V