CUS100ME-28/A
DigiKey raktári szám
285-CUS100ME-28/A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS100ME-28/A
Leírás
AC/DC CONVERTER 28V 100W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 28V 85 ~ 264VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
CUS100ME-28/A modellek
Szigetelési feszültség
4 kV
Hatásfok
94%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
zárt
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
4,57" H. x 2,52" Sz. x 1,52" M. (116,0mm x 64,0mm x 38,5mm)
Feszültség - 1. kimenet
28V
Alap típusszám
Áram - 1. kimenet
3.57 A