CUS1000M-36
DigiKey raktári szám
285-CUS1000M-36-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS1000M-36
Leírás
AC/DC CONVERTER 36V 1001W
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 36V 85 ~ 265VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
CUS1000M-36 modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
95,3%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, készenléti kimenet, univerzális bemenet
Méretek
6,71" H. x 3,35" Sz. x 1,67" M. (170,5mm x 85,0mm x 42,5mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Tanúsítvány
CE, UKCA
Feszültség - 1. kimenet
36V
Szabvány azonosító
60601-1; 62368-1
Áram - 1. kimenet
27.8 A