CUS1000M-12
DigiKey raktári szám
285-CUS1000M-12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS1000M-12
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 800W
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 85 ~ 265VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CUS1000M-12 modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
92,5%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, készenléti kimenet, univerzális bemenet
Típus
zárt
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
6,71" H. x 3,35" Sz. x 1,67" M. (170,5mm x 85,0mm x 42,5mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Tanúsítvány
CE, UKCA
Feszültség - 1. kimenet
12V
Szabvány azonosító
60601-1; 62368-1
Áram - 1. kimenet
66.7 A