CSS65A-19
DigiKey raktári szám
285-2692-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSS65A-19
Leírás
AC/DC CONVERTER 19V 65W
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 19V 90 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CSS65A-19 modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
89%
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Tulajdonságok
távoli érzékelés, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,20" M. (101,6mm x 50,8mm x 30,5mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE
Feszültség - 1. kimenet
19V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
3.43 A