CCG6-12-05SF
DigiKey raktári szám
285-CCG6-12-05SF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CCG6-12-05SF
Leírás
DC DC CONVERTER 5V 6W
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 5V 1,2A 4,5V - 18V Bemenet
EDA / CAD modellek
CCG6-12-05SF modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Tulajdonságok
Állítható kimenet, távoli BE/KI, OCP
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 95°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
86%
Kimenetek száma
1
Bemeneti feszültség (min.)
4,5V
Méretek
0,75" H. x 0,49" Sz. x 0,45" M. (19,0mm x 12,4mm x 11,5mm)
Bemeneti feszültség (max.)
18V
Max. kimeneti áram
1,2A
Szabvány azonosító
Teljesítmény (Watt)
6 W