CCG30-24-12S
DigiKey raktári szám
285-CCG30-24-12S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CCG30-24-12S
Leírás
DC DC CONVERTER 12V 30W
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 2,5A 9V - 36V Bemenet
EDA / CAD modellek
CCG30-24-12S modellek
Kategória
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Tulajdonságok
Állítható kimenet, távoli BE/KI, OCP
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Hatásfok
89%
Kimenetek száma
1
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Méretek
1,00" H. x 1,00" Sz. x 0,39" M. (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Max. kimeneti áram
2,5A
Szabvány azonosító
Teljesítmény (Watt)
30 W