CCG30-24-12D
DigiKey raktári szám
285-CCG30-24-12D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CCG30-24-12D
Leírás
DC DC CONVERTER +/-12V 30W
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 2 Kimenet 12V -12V 1,25A, 1,25A 9V - 36V Bemenet
EDA / CAD modellek
CCG30-24-12D modellek
Kategória
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Hatásfok
89%
Kimenetek száma
2
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Méretek
1,00" H. x 1,00" Sz. x 0,39" M. (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V
IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA
Feszültség - 2. kimenet
-12V
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
1,25A, 1,25A
Alap típusszám
Teljesítmény (Watt)
30 W