CCG30-24-03S
DigiKey raktári szám
285-CCG30-24-03S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CCG30-24-03S
Leírás
DC DC CONVERTER 3.3V 30W
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 3,3V 7A 9V - 36V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CCG30-24-03S modellek
Kategória
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Tulajdonságok
Állítható kimenet, távoli BE/KI, OCP
Csomagolás
Csőtár
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
86%
Típus
leválasztott modul
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
6-DIP modul
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Méretek
1,00" H. x 1,00" Sz. x 0,39" M. (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív alacsony
Feszültség - 1. kimenet
Tanúsítvány
IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA
Max. kimeneti áram
7A
Szabvány azonosító
Teljesítmény (Watt)
30 W