CCG3-48-12SF
DigiKey raktári szám
285-CCG3-48-12SF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CCG3-48-12SF
Leírás
DC DC CONVERTER 12V 3W
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 250mA 18V - 76V Bemenet
EDA / CAD modellek
CCG3-48-12SF modellek
Kategória
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Tulajdonságok
Állítható kimenet, távoli BE/KI, OCP
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
82%
Kimenetek száma
1
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Méretek
0,62" H. x 0,41" Sz. x 0,45" M. (15,7mm x 10,4mm x 11,5mm)
Bemeneti feszültség (max.)
76V
Max. kimeneti áram
250mA
Szabvány azonosító
Teljesítmény (Watt)
3 W