CCG3-24-15DF
DigiKey raktári szám
285-CCG3-24-15DF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CCG3-24-15DF
Leírás
DC DC CONVERTER +/-15V 3W
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 2 Kimenet 15V -15V 100mA, 100mA 9V - 36V Bemenet
EDA / CAD modellek
CCG3-24-15DF modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
3 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
82%
Kimenetek száma
2
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Méretek
0,62" H. x 0,41" Sz. x 0,45" M. (15,7mm x 10,4mm x 11,5mm)
engedélyezés, Aktív alacsony
Feszültség - 2. kimenet
-15V
Max. kimeneti áram
100mA, 100mA