CCG3-12-15SF
DigiKey raktári szám
285-CCG3-12-15SF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CCG3-12-15SF
Leírás
DC DC CONVERTER 15V 3W
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 15V 200mA 4,5V - 18V Bemenet
EDA / CAD modellek
CCG3-12-15SF modellek
Kategória
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Tulajdonságok
Állítható kimenet, távoli BE/KI, OCP
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
85%
Kimenetek száma
1
Bemeneti feszültség (min.)
4,5V
Méretek
0,62" H. x 0,41" Sz. x 0,45" M. (15,7mm x 10,4mm x 11,5mm)
Bemeneti feszültség (max.)
18V
Max. kimeneti áram
200mA
Szabvány azonosító
Teljesítmény (Watt)
3 W