CCG1R5-24-15SF
DigiKey raktári szám
285-CCG1R5-24-15SF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CCG1R5-24-15SF
Leírás
DC DC CONVERTER 15V 1.5W
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 15V 100mA 9V - 36V Bemenet
EDA / CAD modellek
CCG1R5-24-15SF modellek
Kategória
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Tulajdonságok
Állítható kimenet, távoli BE/KI, OCP
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
82%
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
6-DIP modul
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Méretek
0,62" H. x 0,41" Sz. x 0,45" M. (15,7mm x 10,4mm x 11,5mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Max. kimeneti áram
100mA
Szabvány azonosító
Teljesítmény (Watt)
1.5 W