CCG1R5-12-12DR
DigiKey raktári szám
285-CCG1R5-12-12DR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CCG1R5-12-12DR
Leírás
DC DC CONVERTER +/-12V 1.56W
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 2 Kimenet 12V -12V 65mA, 65mA 4,5V - 18V Bemenet
EDA / CAD modellek
CCG1R5-12-12DR modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
1.6 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
78%
Kimenetek száma
2
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
4,5V
Tokozás
6-SMD modul
Bemeneti feszültség (max.)
18V
Méretek
0,62" H. x 0,41" Sz. x 0,45" M. (15,7mm x 10,4mm x 11,5mm)
engedélyezés, Aktív alacsony
Feszültség - 2. kimenet
-12V
Max. kimeneti áram
65mA, 65mA