CCG1R5-12-05SR
DigiKey raktári szám
285-CCG1R5-12-05SR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CCG1R5-12-05SR
Leírás
DC DC CONVERTER 5V 1.5W
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 5V 300mA 4,5V - 18V Bemenet
EDA / CAD modellek
CCG1R5-12-05SR modellek
Kategória
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Tulajdonságok
Állítható kimenet, távoli BE/KI, OCP
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
79%
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
6-SMD modul
Bemeneti feszültség (min.)
4,5V
Méretek
0,62" H. x 0,41" Sz. x 0,45" M. (15,7mm x 10,4mm x 11,5mm)
Bemeneti feszültség (max.)
18V
Max. kimeneti áram
300mA
Szabvány azonosító
Teljesítmény (Watt)
1.5 W