CCG1R5-12-05SF
DigiKey raktári szám
285-CCG1R5-12-05SF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CCG1R5-12-05SF
Leírás
DC DC CONVERTER 5V 1.5W
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 5V 300mA 4,5V - 18V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CCG1R5-12-05SF modellek
Kategória
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Tulajdonságok
Állítható kimenet, távoli BE/KI, OCP
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
79%
Típus
leválasztott modul
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
6-DIP modul
Bemeneti feszültség (min.)
4,5V
Méretek
0,62" H. x 0,41" Sz. x 0,45" M. (15,7mm x 10,4mm x 11,5mm)
Bemeneti feszültség (max.)
18V
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív alacsony
Feszültség - 1. kimenet
Tanúsítvány
IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA
Max. kimeneti áram
300mA
Szabvány azonosító
Teljesítmény (Watt)
1.5 W