CCG10-48-15DF
DigiKey raktári szám
285-CCG10-48-15DF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CCG10-48-15DF
Leírás
DC DC CONVERTER +/-15V 10.2W
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 2 Kimenet 15V -15V 340mA, 340mA 18V - 76V Bemenet
EDA / CAD modellek
CCG10-48-15DF modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Teljesítmény (Watt)
10 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 90°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
89%
Kimenetek száma
2
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Bemeneti feszültség (max.)
76V
Méretek
0,75" H. x 0,49" Sz. x 0,45" M. (19,0mm x 12,4mm x 11,5mm)
engedélyezés, Aktív alacsony
Feszültség - 2. kimenet
-15V
Max. kimeneti áram
340mA, 340mA