CCG10-24-15SF
DigiKey raktári szám
285-CCG10-24-15SF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CCG10-24-15SF
Leírás
DC DC CONVERTER 15V 10.5W
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 15V 700mA 9V - 36V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CCG10-24-15SF modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Tulajdonságok
Állítható kimenet, távoli BE/KI, OCP
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 90°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
90%
Típus
leválasztott modul
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
6-DIP modul
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Méretek
0,75" H. x 0,49" Sz. x 0,45" M. (19,0mm x 12,4mm x 11,5mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív alacsony
Feszültség - 1. kimenet
Tanúsítvány
IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA
Max. kimeneti áram
700mA
Szabvány azonosító
Teljesítmény (Watt)
11 W