CC15-4803SFH-E
DigiKey raktári szám
CC15-4803SFH-E-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CC15-4803SFH-E
Leírás
DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 3,3V 4,5A 36V - 76V Bemenet
Kategória
Max. kimeneti áram
4,5A
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
15 W
Sorozat
Szigetelési feszültség
1 kV
Csomagolás
Tálca
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
89%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
36V
Tokozás
20-DIP modul, 17 kivezetés
Bemeneti feszültség (max.)
76V
Méretek
1,51" H. x 1,17" Sz. x 0,27" M. (38,4mm x 29,6mm x 6,8mm)