CC15-2415SFH-E
DigiKey raktári szám
CC15-2415SFH-E-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CC15-2415SFH-E
Leírás
DC DC CONVERTER 15V 15W
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 15V 1A 18V - 36V Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
15 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
1 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
89%
Típus
leválasztott modul
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
20-DIP modul, 17 kivezetés
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Méretek
1,51" H. x 1,17" Sz. x 0,27" M. (38,4mm x 29,6mm x 6,8mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív alacsony
Feszültség - 1. kimenet
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
1A