CC10-2412SF-E
DigiKey raktári szám
445-2441-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CC10-2412SF-E
Leírás
DC DC CONVERTER 12-15V 10W
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12 ~ 15V 1A 18V - 36V Bemenet
EDA / CAD modellek
CC10-2412SF-E modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
1A
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
10 W
Sorozat
Szigetelési feszültség
500 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Kimenetek száma
1
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Méretek
1,40" H. x 0,89" Sz. x 0,33" M. (35,6mm x 22,6mm x 8,5mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V