CC10-2412DF-E
DigiKey raktári szám
445-2440-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CC10-2412DF-E
Leírás
DC DC CNVRTR +/-12V +/-15V 10W
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 2 Kimenet 12 ~ 15V -12 ~ -15V 450mA, 450mA 18V - 36V Bemenet
EDA / CAD modellek
CC10-2412DF-E modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
450mA, 450mA
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
10 W
Sorozat
Szigetelési feszültség
500 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Kimenetek száma
2
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Méretek
1,40" H. x 0,89" Sz. x 0,33" M. (35,6mm x 22,6mm x 8,5mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V