NLV32T-150J-EFD
DigiKey raktári szám
445-16557-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-16557-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-16557-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NLV32T-150J-EFD
Leírás
FIXED IND 15UH 130MA 2.8 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 µH Nem árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 130 mA 2,8ohm max. 1210 (3225 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NLV32T-150J-EFD modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
2,8ohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
30 / 2,52MHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
20MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Üzemi frekvencia
2.52 MHz
Mag anyaga
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
1210
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Max. magasság (beültetve)
0,094" (2,40mm)