IFL12-100NB300X200
DigiKey raktári szám
445-9324-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IFL12-100NB300X200
Leírás
RF EMI SHIELD SHEET 300MMX200MM
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF EMI Árnyékoló lap Elektromosan nem vezető, egyoldalas 7,874" (200,00mm) X 11,811" (300,00mm) X 0,004" (0,10mm)
Kategória
Hossz
11,811" (300,00mm)
Gyártó
TDK
Szélesség
7,874" (200,00mm)
Sorozat
Vastagság (összesen)
0,004" (0,10mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C