IFL04-100NB300X200
DigiKey raktári szám
445-172454-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IFL04-100NB300X200
Leírás
RF EMI SHIELD SHEET 300MMX200MM
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF EMI Árnyékoló lap null Elektromosan nem vezető, egyoldalas 7,874" (200,00mm) X 11,811" (300,00mm) X 0,004" (0,10mm)
Kategória
Forma
lap
Gyártó
TDK
Hossz
11,811" (300,00mm)
Sorozat
Szélesség
7,874" (200,00mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Vastagság (összesen)
0,004" (0,10mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C