FK26X7R2J472KN000
DigiKey raktári szám
445-FK26X7R2J472KN000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FK26X7R2J472KN000
Leírás
CAP CER 4700PF 630V X7R RADIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
4700 pF ±10% 630V Kerámia kondenzátor X7R Radiális
EDA / CAD modellek
FK26X7R2J472KN000 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,217" H. x 0,138" Sz. (5,50mm x 3,50mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,236" (6,00mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)