FK26C0G2E332JN000 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
TDK
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
TDK
Raktáron: 463
Adatlap
Upgrade
Raktáron: 876
3300 pF ±5% 250V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FK26C0G2E332JN000
DigiKey raktári szám
445-FK26C0G2E332JN000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FK26C0G2E332JN000
Leírás
CAP CER 3300PF 250V C0G RADIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
FK26C0G2E332JN000 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Rögzítés módja
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Méretek
0,217" H. x 0,138" Sz. (5,50mm x 3,50mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,236" (6,00mm)
Tűrés
±5%
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)