FK24X7R2A104KN000
DigiKey raktári szám
445-FK24X7R2A104K-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FK24X7R2A104KN000
Leírás
CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.1 µF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7R Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FK24X7R2A104KN000 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Rögzítés módja
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Méretek
0,177" H. x 0,098" Sz. (4,50mm x 2,50mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,217" (5,50mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)