FK18C0G1H272JN020
DigiKey raktári szám
445-4788-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FK18C0G1H272JN020
Leírás
CAP CER 2700PF 50V C0G RADIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
2700 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FK18C0G1H272JN020 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Rögzítés módja
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Méretek
0,157" H. x 0,098" Sz. (4,00mm x 2,50mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,217" (5,50mm)
Tűrés
±5%
Kivezetések közötti távolság
0,098" (2,50mm)