FG16X7R1E105KNT06
DigiKey raktári szám
445-173155-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-173155-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
FG16X7R1E105KNT06
Leírás
CAP CER 1UF 25V X7R RADIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µF ±10% 25V Kerámia kondenzátor X7R Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FG16X7R1E105KNT06 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Rögzítés módja
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Méretek
0,217" H. x 0,138" Sz. (5,50mm x 3,50mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,236" (6,00mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,098" (2,50mm)